Nikotex

UA RU EN

Про компанію

Компанія ТОВ «НІКОТЕКС» є одним з найбільших виробників нетканих матеріалів України.


Технології, що використовуються на підприємстві, дозволяють випускати наступні види нетканих матеріалів, які володіють необхідними технічними та споживчими властивостями для використання в різних сферах виробництва:


RU

- ПНС – (ТУ У 17.5-13842002-012:2007 ПОЛОТНА НЕТКАНІ СИНТЕТИЧНІ ТЕХНІЧНІ УМОВИ) синтетичне неткане голкопробивне полотно, поверхневою щільністю від 70 до 1200 гр/м², шириною до 5 метрів з широким спектром експлуатаційних властивостей і параметрів, заданих споживачем в білому, чорному, сірому, коричневому і змішаному кольорах. Наше обладнання дозволяє виробляти голкопробивний матеріал як з термічною обробкою, так і без неї, термоскріплений як з одного, так і з двох боків;


RU RU RU RU RU

- ФЕЛТЕКС – (ТУ У 13.9-39093328-001:2014 ПОЛОТНО НЕТКАНЕ «ФЕЛТЕКС» ТЕХНІЧНІ УМОВИ) полотно неткане з суміші хімічних, натуральних та регенерованих волокон, скріпленого різними – одним або кількома способами (механічним, фізико-хімічним чи комбінованим), поверхневою щільністю від 300 до 2000 гр/м². Випускається в рулонах або листах.


RU RU RU RU RU

Основними напрямками застосування матеріалів нашого виробництва є автомобілебудування, будівництво, виробництво лінолеуму, взуттєва, меблева та легка промисловості, фільтрація та ізоляція.


Застосування якісного волокна, високотехнологічного обладнання і багаторічного досвіду є важливим і визначальним аспектом якості матеріалів ТОВ «НІКОТЕКС» і, як наслідок, гарантією більш значної довговічності і подальшого використання та обробки.


При цьому відмінною особливістю наших нетканих матеріалів є досягнення високих показників найбільш потребуючих характеристик при значно мінімізованих матеріальних витратах.


Наявність на базі підприємства лабораторії забезпечує жорсткий контроль за відповідністю якісних показників вироблених нетканих матеріалів, відображених в технічних специфікаціях і паспортах якості.


Наша компанія і вироблені нами неткані матеріали заслуговують на довіру і повагу фірм-виробників не тільки України, а й зарубіжжя. Будівництво стадіонів, аеродромів, автомагістралей, лісопарків, полігонів та інших будівельних об'єктів, співпраця з найбільшими вітчизняними і закордонними виробниками линолеумів, матрасів, меблів, комплектуючих для автомобільної промисловості є результатом професіоналізму, гнучкості в роботі та якісного обслуговування.


ТОВ «НІКОТЕКС» гарантує якість і порядність, і запрошує Вас до взаємовигідної співпраці, яка надасть Вам можливість купувати якісну продукцію з необхідними технічними характеристиками за вигідними цінами і в найкоротші терміни.

_______________________________________________