Nikotex

UA RU EN

КАТАЛОГ ПРОДУКЦIЇ

Матеріали для
автомобільної промисловості

Геотекстильні
матеріали

Матеріали
для лінолеумної
підоснови

Матеріали
для меблевого
виробництва

Матеріали
для швейного
виробництва

Матеріали
для ізоляції

Матеріали
для фільтрації

Геотекстильні матеріали

Геотекстиль - полотно, що складається з поліефірних волокон, яке виготовляється спеціально для застосування в дорожньому, цивільному, геотехнічному, геоекологічному, гідротехнічному, транспортному та комунальному будівництві.


Даний вид матеріалів займає основний обсяг нашого виробництва і збуту.


Основними функціями геотекстилю виробництва ТОВ «НІКОТЕКС» є: сепарація (поділ), фільтрація, дренаж, армування, бар'єр для рідини і захист від ерозії.


Наша компанія і вироблений нами геотекстиль заслужили довіру і повагу будівельників України. Будівництво стадіонів, аеродромів, автомагістралей, лісопарків, полігонів та інших будівельних об'єктів було виконано із застосуванням геотекстиля виробництва ТОВ «НІКОТЕКС».


RU RU

Високі фізико-механічні характеристики геотекстильних матеріалів ТОВ «НІКОТЕКС» дозволяють його використовувати в наступних напрямках:


- в дорожньому будівництві - будівництво тунелів і трубопроводів, автомобільних доріг і залізниць, гідротехнічних споруд (гребель, каналів), нафтогазових свердловин;


- у будівництві будинків - зведення основ і фундаменту;


- у будівництві меліоративних та дренажних систем, у тому числі полігонів, захоронення відходів і гідроізоляційних екранів;


- у землевпорядженні - зміцнення відходів і насипів, земляні та ландшафтні роботи, ізоляція для грунту.


Високопродуктивне обладнання, що дозволяє виконувати замовлення в найкоротші терміни, широкий діапазон щільності (від 100 до 1200 гр/м2) і характеристик, можливість виробництва матеріалу шириною до 5 метрів, задовольнять потреби будь-якого виробника будівельних робіт.


Зв'яжіться з нами, і ми створимо матеріал потрібний саме Вам.

_______________________________________________